teamgenesis@centrum.cz
 


 
Zkuste si vytvořit postavu pomocí našeho elektronického deníku!


TOPlist

 

 

Nejdůležitější fakta o lidském příchodu

 

Jak jste se již dočetli v sekci Historie, prvním člověkem, který navštívil tento svět, byl Noemus Romulus. Se svojí flotilou, čítající celkem 250 mužů a žen, vyplul roku 455 AD hledat bájnou zemi Amazonii. V jeho snu mu Bůh vnuknul základní směr - západ, jejich jediný ukazatel po celé cestě. Jenže po týdnech strádání na moři, bez vidiny pevné země, se Noemus rozhodl otočit směr plavby a plout zpátky do Říše Římské (nedílnou roli hrál i strach posádky, že přepadnou přes zemský okraj). Po 5 dnech od rozhodnutí vrátit se nečekaně narazili na pevninu. V žádných mapách, které po cestě jeho kartograf zakresloval se tato pevnina nenacházela. Rozhodl se na pár dní zastavit a nasbírat zásoby. Bohužel, následné ráno celou skupinu napadla skupina detenů, podivných tvorů náhle vyběhnuvších z džungle. Deteni stačili během pár vteřin zabít osm členů družiny. Noemus se ihned rozhodl plout podél pobřeží na sever a až se jim otevře cesta na východ, pokračovat dále do Evropy. Pluli již 9 dní stále na sever a vidina domova se jim začínala rozplývat. Vyhladovělá a žíznivá posádka se začínala bouřit. Romulus se nakonec rozhodl rozbalit tábor  na tom nejpříhodnějším místě, dokonalém ráji plného překrásné flory a roztodivné fauny, na místě pozdější Citadely, největšího města na Gaie.  

 

Další prameny (několik písemných, nejčastěji legendy) se zmiňují o několikerém zmizení amerických indiánů. Nejčastější byly případy, když vyjížděli na svých primitivních člunech k celodennímu rybaření na širý oceán. Občas se ale rybáři nevrátili. Lovci na člunech se tradičně k večeru vraceli zpátky do tábora,ale koukali jak pokácený totem, když dorazili na úplně jiný břeh, na neznámé území. Po velmi dlouhém hledání svůj kmen už nenašli. Opět si tu s nimi zahrál Bermudský trojuhelník a místo na východní pobřeží severní ameriky, dopluli taktéž na východní pobřeží, ale Nantestu. Naštěstí zde byla hojnost divoké zvěře a přehršel lahodných plodů, takže jim nic nebránilo začít se zde rozmnožovat a budovat novou, jak bychom to my nazvali, "civilizaci". Ohnisko lidské přítomnosti na Nantestu poblíž Wozumbury. 

 

V novodobé historii planety Země se často setkáváme s případy zmizení lodě, jachty i letadla. V našem případě byla jediná doložená událost zmizení stíhacího letounu P-51 Mustang v roce 1947. Pilot Jason Smith, statečný seržant z 2. světové války, dostal za úkol najít zbytky bombardéru, který se tu měl v noci údajně zřítit. Ze základny odletěl brzy zrána za jasného počasí a po 50 mintách letu ho radary přestaly registrovat. Roku 1013 A.U. našli vědci na jednom malinkatém oceánském ostrůvku podivný vrak, dokonale prorostlý tamní vegetací. Po odkrytí nánosu zeminy z části stroje Edmund Gerwin, paleontolog z Bokavanu na Uniwestu, poprvé uviděl bílou pěticípou hvězdu na modrém pozadí.

 

Toto byly největší události, které přímo souvisejí s naší planetou. Zatímco na Zemi vědci netuší co se poblíž Floridy děje, největší mozky na Uniwestu a Artic Federationu už v průběhu čtvrtého období natolik pokročily, že se chystají sestrojit zařízení, pracující na velmi podobném principu. 

 

A to je už jen malý krůček k návštěvě miliony světelných let vzdálené planety.

 

 

 

 

 

 

Designed by WoiTa, 2003-2013